+38 (067) 197 60 18

moc.balakrevop%40selas

UA

Головна/ Повірка лічильників води на місцях експлуатації

Повірка лічильників води на місцях експлуатації

Illustration

Чому зручніше замовити повірку лічильнику води у Повірочної лабораторії?

    мінімальний період між прийомом заявки на здійснення повірки і самою повіркою - від 1 дня.
    завжди в наявності переносна проливна установка для проведення повірки.
    повірка проводиться висококваліфікованим персоналом, який має  достатній досвід повірки лічильників води на місцях експлуатації

Повірка лічильників води здійснюється згідно наказу Мінекономрозвитку № 2129 від 23.12.2016 «Про затвердження Методики повірки лічильників води з механічним відліковим пристроєм номінальних діаметрів DN10, DN15, DN20 на місці експлуатації та внесення зміни до Порядку проведення повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації, та оформлення її результатів».
Повірка проводиться за допомогою переносної проливної установки без демонтажу лічильників з трубопроводу, що позбавляє власника зайвих турбот. Також спосіб повірки виключає можливість маніпуляції результатами повірки. Принцип роботи установки заснований на методі фотофіксації процесу вимірювання з подальшим шифруванням і збереженням даних вимірювання в енергонезалежній пам'яті. Все це робить повірку на місці експлуатації доцільною, оскільки заощаджує кошти споживачів. Повірка відбувається в автоматичному режимі з визначенням геоданих місця повірки.
Наша Повірочна лабораторія проводить періодичну та позачергову повірку лічильників води на місцях експлуатації.
Періодична повірка обов'язкова не рідше 1 разу на рік, і ви можете обрати між державною метрологічною службою та приватною вагоповірочною лабораторією.
Позачергова повірка проводиться при пошкодженні пломби або ремонті.

Made with