+38 (067) 197 60 18

moc.balakrevop%40selas

UA

Головна/ Повірка автомобільних ваг в динаміці

Повірка автомобільних ваг в динаміці

Illustration

Чому зручніше замовити повірку динамічних автомобільних ваг у Повірочної лабораторії?

    мінімальний період між прийомом заявки на здійснення повірки і самою повіркою - від 1 дня.
    завжди в наявності маса еталонної ваги, необхідна для проведення повірки.
    повірка проводиться висококваліфікованим персоналом, який має багаторічний досвід повірки автомобільних ваг

Повірка автомобільних ваг у динаміці є важливим процесом перевірки достовірності показів ваг, за допомогою яких зважують автомобілі, що рухаються. Зважування у русі дає можливість контролювати як навантаження автомобіля повністю, так і його навантаження на кожну з вісей, що є важливим для збереження гарного технічного стану автомобіля та безпеки руху. 
Повірка проводиться вагоповірочними автомобілями, які укомплектовані еталонними гирями на різних швидкостях та з різним ступенем навантаження.
Для проведення даного виду повірки, Повірочна лабораторія має вагоповірочні автомобілі, які укомплектовані еталонними гирями, номінальною масою 500 кг кожна.
Наша Повірочна лабораторія проводить періодичну та позачергову повірку автомобільних ваг в динаміці.
Періодична повірка обов'язкова не рідше 1 разу на рік, і ви можете обрати між державною метрологічною службою та приватною вагоповірочною лабораторією.
Позачергова повірка проводиться при пошкодженні пломби, налаштуваннях, ремонті або некоректній роботі ваг.
Важливо пам'ятати, що для успішної повірки ваги повинні бути в справному стані та піддаватися технічному обслуговуванню перед проведенням повірки. Також власник відповідає за чистоту під вагами, відсутність води та якість під'їзних шляхів.
Регулярне проведення метрологічної повірки ваших динамічних автомобільних ваг гарантують їх точність та надійність у використанні.

Made with